Candy Buttons poleva čierna 284 g

Candy buttons čierna poleva 284 g. Zloženie:cukor (geneticky...

5,55 €
Plech s mriežkou wilton

Teflonový plech s mriežkou. Ideálna kombinácia na...

8,90 €
mriežky na chladenie wilton

Tento chladiaci stojan od spoločnosti Wilton je stohovateľný, čo...

10,50 €
Valentínske zdobenie 3x80 g

Sada 3 ks zdobenia : biele mini perličky veľkosť cca 1 mm - 80 g , zmes...

4,99 €
Srdiečka perleťové ružové 80 g

Zdobenie ružové perleťové srdiečka 80g...

3,50 €
marcipán farebný sada 5x100g

Táto praktická sada od FunCakes obsahuje päť farieb :...

6,80 €
Silik.formička barokový vzor C197

Formička je vhodná na všetky druhy modelovacích...

13,99 €
Zdobenie mami modro biele 86 g

Jedlé zdobenie. Zloženie: cukor, kukuričný škrob,...

4,20 €
Silikonová forma na chlieb

Čoraz viac ľudí má alergie na výrobky z múky....

12,50 €
Zdobenie farebné srdiečka a zlaté šípy 56g

jedlá cukrová dekorácia. Veľkosť srdiečok cca 4 mm,...

1,99 €
Zdobenie farebné pusinky 56g

Jedlá dekorácia. Veľkosť cca 1 cm

1,99 €
Srdiečka perleťové bordové 80 g

Zdobenie bordové perleťové srdiečka 80g...

3,50 €
Srdiečka biele a ružové 60 g

Zdobenie ružové a biele srdiečka 60g Zloženie: cukor...

3,50 €
Sil. formička štvorcový rámik AM0270

Silikonová formička na modelovanie zo všetkých...

12,10 €
Sil. formička ovál AM0268

Silikonová formička na modelovanie zo všetkých...

9,85 €
Zdobenie sada 3 tvary strieborné 85g

V sade sé 3 tvary: guličky veľkosť 6 mm,  tyčinky dĺžka 3...

4,99 €
Zdobenie sada 3 veľkosti guličiek perleťové 80g

Zdobenie sada 3 tvary perleťové 80 g. V sade sú 3...

4,99 €
sada 4 veľkonoč. vykrajovačiek

Sada 4 veľkonočných vykrajovačiek s pružinou,zložené z:...

7,95 €
Sada vykrajovačiek štítky wilton

Sada 6ks vykrajovačiek na výrobu štítkov. rozmery :...

4,70 €
E-shop

Profil

Od samotného založenia predajne a web stánky s e-shopom zakladáme náš firemný úspech na týchto pevných pilieroch:

  • ústretovosť voči zákazníkom
  • rýchlosť doručenia objednávky
  • široká ponuka tovarov a nových trendov
  • odborné poradenstvo

www.CukrárskePomôcky.sk je jeden z najväčších internetových obchodov s cukrárskymi potrebami a pomôckami na pečenie na Slovensku. Od roku 2008 sme úspešne obslúžili vyše 5000 spokojných zákazníkov.

V ponuke máme sortiment takmer 1500 produktov, potrebných pri pečení, zdobení alebo dochucovaní vašich tort a zákuskov. Distribuujeme a predávame predovšetkým tovary značiek Wilton, PME, Modecor, Städter, Floreal, Solchim, Sugarflair, FPC Sugarcraft, Patchwork cutters , SugarVeil. a ďalšie tuzemnské a zahraničné tovary.

Tešíme sa na Váš e-nákup!

Neustále sledujeme aktuálne trendy doma aj vo svete a snažíme sa vždy do našej ponuky zaradiť populárne produkty a novinky. Do nášho portfólia vyberáme a zaraďujeme iba kvalitné tovary na základne našich dlhoročných skúseností v obore. Pokiaľ Vám niečo v našej ponuke chýba, neváhajte nám to oznámiť a požiadajte o špeciálnu objednávku. Naši pracovníci Vás radi obslúžia.

Tipy na torty

Určite poznáte ten pocit. Objavíte úžasný recept na tortu a hneď sa pustíte do „práce“. Dobroty, ktoré chutia Vám budú zrejme chutiť aj Vašim známym a preto sa o svoj recept s nimi chcete podeliť. Podobne je tomu aj v našom prípade. V tejto sekcií sa priebežne venujeme zaujímavým receptom a odborným postupom prípravy tort a zákuskov. Veríme, že naše postrehy sa Vám budú páčiť.

Ak máte recept, ktorý ste realizovali s pomocou našich produktov, poteší nás ak nám napíšete krátky postup "ako na to" a pribalíte aspoň jednu fotografiu. Vaše články radi uverejníme v tejto sekcii.

Stránka Akcie

V našom sklade niekedy nemáme dostatok miesta, alebo jednoducho potrebujeme tovar dopredať a zaradiť nový do ponuky. Stránka s akciovým tovarom je vždy aktuálny zoznam cukrárenských potrieb v akcií. Pokiaľ sa Vám akciový tovar zapáčil, objedávajte ihneď, pretože zľavy platia len na obmedzenú dobu do vypredania zásob.

Vyhľadávač cukrárskych pomôcok

Vyhľadávač produktov je veľmi šikovný a efektívny spôsob, ako nájsť čo potrebujete. Začnite písať do vyhľadávacieho okna čo hľadáte a náš systém Vám intuitívne zobrazí všetko, čo v našej ponuke máme. Alebo jednoducho zadajte čo potrebujete a systém Vám zobrazí všetky dostupné a súvisiace tovary z našej aktuálnej ponuky.

Zákaznícke konto

Byť registrovaným sa oplatí, pretože získate hneď niekoľko užitočných výhod. Zákaznícke konto CukrárskePomôcky.sk Vám umožňuje sledovať históriu Vašich objednávok. Prostredníctvom Vášho konta získate prístup aj do vernostného programu Klub CukrárskePomôcky.sk.

Robíme jedlú tlač na vaflový jedlý papier formátu A4 a A3 (k.č.1046 a 1048) a na fondantový, cukrový papier formát A4 a A3 (k.č.1043 a 1059) Predlohu je potrebné zaslať mailom na mailovú adresu obchod@cukrarskepomocky.sk alebo info@cukrarskepomocky.sk Nezabudnite napísať svoje tel. číslo aby sme Vás v prípade potreby mohli kontaktovať.

Vyhotovenie oblátky oznámime zákazníkovi mailom.

Doba dodania cca 24 hod.

Kruhové oblátky si musí zákazník vystrihnúť.

Počas doby pôsobenia na slovenskom trhu sme si vybudovali silnú komunitu stálych zákazníkov.

Vernostný program „Klub CukrárskePomôcky.sk“ sme založili za účelom skvalitnenia servisu našim stálym odberateľom. Ako registrovaný zákazník máte od nás vždy aktuálne informácie o ponuke a novinkách zo sveta cukrárenských technológií z prvej ruky. K dispozícií máte zákaznícku linku, prostredníctvom ktorej Vám radi zodpovieme akúkoľvek otázku a ochotne poradíme.

V prípade záujmu o pravidelné odbery alebo jednorazový nákup s objemovou zľavou kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie. Pre viac informácií čítajte naše obchodné podmienky.

Klubový informačný systém

Niekedy sa stáva, že produkty o ktoré máte záujem, sú momentálne vypredané. Ihneď ako tieto tovary prídu do nášho skladu, klubový informačný systém Vás o ich dostupnosti automaticky prostredníctvom e-mailu upozorní. Ako člen klubu CukrárskePomôcky.sk budete informovaný o aktuálnych novinkách v ponuke či nastávajúcich akciách skôr, ako budú uverejnené na stránkach e-shopu. Klubový newsletter je občasník, ktorým informujeme našich zákazníkov aj o aktualitách v našej ponuke alebo novinkách zo sveta cukrárenských a pekárenských technológií.

Zľavy

Pri nákupe nad 30 € neúčtujeme balné a pri nákupe nad 200 € poskytujeme zľavu 5 %. Podrobné obchodné podmienky CuPo s.r.o.

V budúcnosti postupne pripravujeme technologické vylepšenia samotného internetového obchodu a servisu zákazníkom. Vaše pripomienky na zlepšenia nám môžete kedykoľvek oznámiť prostredníctvom zákazníckej linky.

Vaše pripomienky a nápady na zlepšenie e-shopu a nášho servisu si veľmi vážime!