Sil. formička lego kocky malé AM0261

Rozmery formičky 131mm x 110mm. Hĺbka kociek 4,5mm a 6,5mm. Formička...

14,90 €
Špička zdobenie profitelor 02

Antikorová špička. Spodný priemer 55 mm,...

7,99 €
Dieťa v župane dievča

Plastová ozdoba na tortu, výška 5,5 cm.

2,99 €
Roll fondant Fire Red - ohnivo červený 250 g

Modelovacia a poťahovacia hmota krásnej červenej farby....

2,45 €
Roll fondant Lime Green -limetkovo zelený 250 g

Modelovacia a poťahovacia hmota Zloženie: cukor ,...

2,45 €
Roll fondant Fancy Violet fialový 250 g

Roll fondant Fancy violet - fialový 250g. Poťahovacia a...

2,45 €
Dieťa v župane chlapec

Plastová ozdoba na tortu, výška 5,5 cm.

2,99 €
Strieborný máčik 80g

Ideálne na zdobenie. Veľkosť cca 1 mm.Zloženie: cukor 78,4 %,...

3,90 €
Roll fondant bright white - biely 250 g

Roll fondant biely Funcake 250g Poťahovacia a modelovacia...

2,45 €
Fólia okolo tort a zákuskov 8 cm

Acetátová fólia okolo tort a zákuskov....

4,95 €
Sviečky zlaté dlhé 15 cm, 12 ks

Hrúbka sviečky 0,5 cm, výška 15 cm, v balení...

2,95 €
Sviečky zlaté 6,3 cm, 10 ks

Výška 6,3 cm, v balení je 10 ks. Každá...

2,20 €
marcipán svetlo ružový 250 g

Marcipán svetlo ružový 250g Modelovacia a...

3,30 €
Formička na včielky 2ks

2D plastové formičky. Veľkosť včielky: 4 a 6 cm

3,99 €
Roll fondant Tiger Orange - oranžový 250 g

Modelovacia a poťahovacia hmota Fun cake. Zloženie: cukor ,...

2,45 €
Roll fondant Teddy Bear Brown sv. hnedý 250 g

Roll fondant Teddy bear brown sv.hnedý 250g. Modelovacia a...

2,45 €
E-shop

Profil

Od samotného založenia predajne a web stánky s e-shopom zakladáme náš firemný úspech na týchto pevných pilieroch:

  • ústretovosť voči zákazníkom
  • rýchlosť doručenia objednávky
  • široká ponuka tovarov a nových trendov
  • odborné poradenstvo

www.CukrárskePomôcky.sk je jeden z najväčších internetových obchodov s cukrárskymi potrebami a pomôckami na pečenie na Slovensku. Od roku 2008 sme úspešne obslúžili vyše 5000 spokojných zákazníkov.

V ponuke máme sortiment takmer 1500 produktov, potrebných pri pečení, zdobení alebo dochucovaní vašich tort a zákuskov. Distribuujeme a predávame predovšetkým tovary značiek Wilton, PME, Modecor, Städter, Floreal, Solchim, Sugarflair, FPC Sugarcraft, Patchwork cutters , SugarVeil. a ďalšie tuzemnské a zahraničné tovary.

Tešíme sa na Váš e-nákup!

Neustále sledujeme aktuálne trendy doma aj vo svete a snažíme sa vždy do našej ponuky zaradiť populárne produkty a novinky. Do nášho portfólia vyberáme a zaraďujeme iba kvalitné tovary na základne našich dlhoročných skúseností v obore. Pokiaľ Vám niečo v našej ponuke chýba, neváhajte nám to oznámiť a požiadajte o špeciálnu objednávku. Naši pracovníci Vás radi obslúžia.

Tipy na torty

Určite poznáte ten pocit. Objavíte úžasný recept na tortu a hneď sa pustíte do „práce“. Dobroty, ktoré chutia Vám budú zrejme chutiť aj Vašim známym a preto sa o svoj recept s nimi chcete podeliť. Podobne je tomu aj v našom prípade. V tejto sekcií sa priebežne venujeme zaujímavým receptom a odborným postupom prípravy tort a zákuskov. Veríme, že naše postrehy sa Vám budú páčiť.

Ak máte recept, ktorý ste realizovali s pomocou našich produktov, poteší nás ak nám napíšete krátky postup "ako na to" a pribalíte aspoň jednu fotografiu. Vaše články radi uverejníme v tejto sekcii.

Stránka Akcie

V našom sklade niekedy nemáme dostatok miesta, alebo jednoducho potrebujeme tovar dopredať a zaradiť nový do ponuky. Stránka s akciovým tovarom je vždy aktuálny zoznam cukrárenských potrieb v akcií. Pokiaľ sa Vám akciový tovar zapáčil, objedávajte ihneď, pretože zľavy platia len na obmedzenú dobu do vypredania zásob.

Vyhľadávač cukrárskych pomôcok

Vyhľadávač produktov je veľmi šikovný a efektívny spôsob, ako nájsť čo potrebujete. Začnite písať do vyhľadávacieho okna čo hľadáte a náš systém Vám intuitívne zobrazí všetko, čo v našej ponuke máme. Alebo jednoducho zadajte čo potrebujete a systém Vám zobrazí všetky dostupné a súvisiace tovary z našej aktuálnej ponuky.

Zákaznícke konto

Byť registrovaným sa oplatí, pretože získate hneď niekoľko užitočných výhod. Zákaznícke konto CukrárskePomôcky.sk Vám umožňuje sledovať históriu Vašich objednávok. Prostredníctvom Vášho konta získate prístup aj do vernostného programu Klub CukrárskePomôcky.sk.

Robíme jedlú tlač na vaflový jedlý papier formátu A4 a A3 (k.č.1046 a 1048) a na fondantový, cukrový papier formát A4 a A3 (k.č.1043 a 1059) Predlohu je potrebné zaslať mailom na mailovú adresu obchod@cukrarskepomocky.sk alebo info@cukrarskepomocky.sk Nezabudnite napísať svoje tel. číslo aby sme Vás v prípade potreby mohli kontaktovať.

Vyhotovenie oblátky oznámime zákazníkovi mailom.

Doba dodania cca 24 hod.

Kruhové oblátky si musí zákazník vystrihnúť.

Počas doby pôsobenia na slovenskom trhu sme si vybudovali silnú komunitu stálych zákazníkov.

Vernostný program „Klub CukrárskePomôcky.sk“ sme založili za účelom skvalitnenia servisu našim stálym odberateľom. Ako registrovaný zákazník máte od nás vždy aktuálne informácie o ponuke a novinkách zo sveta cukrárenských technológií z prvej ruky. K dispozícií máte zákaznícku linku, prostredníctvom ktorej Vám radi zodpovieme akúkoľvek otázku a ochotne poradíme.

V prípade záujmu o pravidelné odbery alebo jednorazový nákup s objemovou zľavou kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie. Pre viac informácií čítajte naše obchodné podmienky.

Klubový informačný systém

Niekedy sa stáva, že produkty o ktoré máte záujem, sú momentálne vypredané. Ihneď ako tieto tovary prídu do nášho skladu, klubový informačný systém Vás o ich dostupnosti automaticky prostredníctvom e-mailu upozorní. Ako člen klubu CukrárskePomôcky.sk budete informovaný o aktuálnych novinkách v ponuke či nastávajúcich akciách skôr, ako budú uverejnené na stránkach e-shopu. Klubový newsletter je občasník, ktorým informujeme našich zákazníkov aj o aktualitách v našej ponuke alebo novinkách zo sveta cukrárenských a pekárenských technológií.

Zľavy

Pri nákupe nad 30 € neúčtujeme balné a pri nákupe nad 200 € poskytujeme zľavu 5 %. Podrobné obchodné podmienky CuPo s.r.o.

V budúcnosti postupne pripravujeme technologické vylepšenia samotného internetového obchodu a servisu zákazníkom. Vaše pripomienky na zlepšenia nám môžete kedykoľvek oznámiť prostredníctvom zákazníckej linky.

Vaše pripomienky a nápady na zlepšenie e-shopu a nášho servisu si veľmi vážime!